Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Extrémistov nemá len Kotleba (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Najväčším extrémizmom

je liberálna propaganda, ktorej cieľom je s fašistickou nenávisťou a odsudzovaním likvidovať národnú, rodovú, a neskôr možno aj rodinnú identitu a tým vydláždiť cestu k ovládnutiu nášho územia a národov agresormi.
Svedčí o tom napríklad nespočet afektovaných až hysterických prejavov liberálnych fašistov proti kresťanom (asi v tom cítia konkurenčnú ideológiu), svedčia o tom nenávistné prejavy najmä mladých ľudí, ktorí sú náchylnejší túto propagandu konzumovať až do tej miery, že sa stávajú agresívnymi až nepriateľskými voči demokratickým oponentom nesúhlasiacim s liberalizmom. Autorka to vyjadrila miernejšie tým že mala chuť vynadať a hodiť telefónom, ale napríklad chudák pomýlený chlapec z gymnázia C.S.Lewisa (kde je mimochodom riaditeľom D.Jaura, manžel podpredsedníčky P.S.), písal už
na facebook nenávistné príspevky o tom ako treba začať strieľať všetkých, ktorí nesúhlasia s ich liberálnymi názormi. Potom síce pod tlakom uverejnil "ospravedlňujúcu" reakciu, škola C.S.Lewisa to aj má na svojom webe, ale na takýchto príkladoch vidíme, kam dokáže zájsť propaganda a ako ovplyvniť najmä mladých ľudí. Preto je fajn pani autorka, že sa pohoršujete nad extrémizmom a fašizmom, ale plačete na nie celkom správnom hrobe, pretože najväčším extrémizmom a fašizmom sú práve liberálni extrémisti so svojou protinárodnou a gender agendou.
 

Najväčší extrémisti sú ľavičiari

Súhlasím aj s autorkou článku aj s vami.
Skupina, s ktorou je akákoľvek diskusia nemožná, sú neomarxistickí ľavičiari. Nemyslím ekononomickú, či politickú ľavicu, ale filozofický systém, ktorý sa pretlačil do médií, univerzít a politiky.
Ľavičiari neuznávajú objektívnu pravdu, preto je zbytočné predkladať im akékoľvek fakty. Podľa nich má každý svoju pravdu.
Ak s ich pravdou nesúhlasíte, postavia sa do role obete a začnú vás obviňovať, že ich nenávidíte. Lenže oni majú ešte vyššie, vznešenejšie ciele, ako len ochraňovať seba – postavili sa na stranu utláčaných skupín, ktoré bránia pred utláčateľmi. Preto démonizujú každého, kto tieto „utláčané“ skupiny konfrontuje. Každého oponenta, ktorý chce o probléme diskutovať, nazvú ultrapravičiar, rasista, nacista, fašista, islamofób, homofób, xenofób, sexista ..... a nepotrebujú svoje obvinenie doložiť faktami. Oni vás označia za nenávistného človeka za to, že ste poukázali na problém a tým vás úplne zdiskreditujú. Skrátka, oni sú ti dobrí ľudomili a oponenti sú tí zlí, ktorí nenávidia ľudstvo a utláčané menšiny (samozrejme, ľavičiari nepredložili žiadne objektívne kritériá toho, ktorú menšinu možno prehlásiť za utláčanú).
Viete koľko nespočetne veľa krát som si vypočula, že som nácek, lebo som poukázala na objektívne štatistické fakty, že prisťahovalci sú zodpovední za nárast zločinov v západnej Európe? Ľavičiari démonizujú bielych mužov s maskuliným správaním, ktorí sú zodpovední za rasizmus, sexizmus a všetky problémy sveta a tento zoznam nekončí.
Neomarxistickí ľavičiari neuznávajú slobodu prejavu. Akýkoľvek nesúhlas s ich názorom prehlásia za „hate speech“ a snažia sa oponenta umlčať. Ak nemajú vplyv, tak vás len prehlásia za bigótneho, sprostého, nenávistného. Ak majú možnosť zablokovať vás na sociálnych sieťach, či médiách, tak to urobia a ak majú tú moc, neštítia sa vás zavrieť do väzenia, či fyzicky úplne zlikvidovať. To všetko si vedia odôvodniť vznešenými cieľmi, ktorými je ochrana utláčaných skupín pred agresormi. Komunisti takto zavraždili milióny triednych nepriateľov, ktorí utláčali robotnícku triedu, nacisti milióny židov, ktorí vlastnili v rukách majetok a údajne sa chystali nastoliť svetovládu. (poznámka: nacizmus sa nesprávne prehlasuje za krajnú pravicu, v skutočnosti má všetky znaky krajnej ľavice)
Stručne povedané. Argumenty nahradili obviňovania, citové vydierania, prehlasovanie sa za obeť a ak majú dostatočnú moc, tak argumenty nahradí násilné umlčanie, ba až fyzická likvidácia.

Preto nemá význam na osobnej úrovni s ľavičiarmi diskutovať. Iné je to pri verejnej debate, kde máte poslucháčov a debatou s ľavičiarmi chcete presvedčiť poslucháčov.
#BanMeToo
 

 

Uvediem to na konkrétnom príklade.

Diskusia medzi dvoma normálnymi ľuďmi, ktorí spolu nesúhlasia, ale uznávajú slobodu prejavu, veria v objektívne fakty, veria, že o problémoch sa dá diskutovať vyzerá takto:
A: Ak sa dieťa narodí s penisom, je chlapec, ak s vagínou, je dievča.
B: Ak sa ten chlapec cíti ako dievča, tak je dievča a treba ho preoperovať.
A: Ak sú jeho pohlavné chromozómy XY a má penis, teda biologicky je v poriadku, ale napriek tomu sa cíti ako dievča, problém je v jeho hlave a treba ho poslať na psychoterapiu.
B: Problém v hlave sa liečiť nedá, opýtajte sa psychiatrov. Riešenie je operácia.
A: Operácia problém nerieši. Transsexuáli trpia depresiami. Treba skúsiť psychoterapiu. Počula som o chlapcovi, ktorý sa začal považovať za dievča, lebo sa mu narodila mladšia sestra a rodičia sa jej venovali viac ako jemu, čo si nesprávne vyložil, že ho nenávidia, lebo je chlapec.
B: Ale iné štúdie dokazujú, že …...

A plodná diskusia o akéjkoľvek téme môže pokračovať.

Ako však vyzerá diskusia na tú istú tému s neomarxistickým ľavičiarom?
Normálny človek: Ak sa dieťa narodí s penisom, je chlapec, ak s vagínou, je dievča.
Ľavičiar: Ak sa to dieťa cíti ako dievča, tak je dievča a treba ho preoperovať.
Normálny človek: Ak sú jeho pohlavné chromozómy XY a má penis, teda biologicky je v poriadku, ale napriek tomu sa cíti ako dievča, problém je v jeho hlave a treba ho poslať na psychoterapiu.
Ľavičiar: Ste bigótny, zlý človek. Nenávidíte transsexuálov. Kvôli ľuďom ako vy trpia depresiami a páchajú samovraždy. Ľutujem vaše deti, ktorým nanucujete pohlavie a nenecháte ich aby si sami vybrali. Takým ľuďom ako vy treba odobrať deti atď. atď. atď.

A takto vyzerá diskusia s ľavičiarmi na akúkoľvek tému.
Ak v súvislosti s migráciou poukážete na nárast kriminality, sexuálnych trestných činov a teroristických útokov, tak vás obvinia, že ste rasista, islamofób, či nacista.
Ak muž povie, že feministky sa snažia vykopnúť otvorené dvere, lebo dnes už ženy nikto nediskriminuje obvinia ho, že je mužský šovinista vinný za ultáčajúci partriarchát.
Ak poviete, že mužov netreba kriminalizovať za komplimenty, či dvorenie, obvinia vás, že sa zastávate sexuálnych násilníkov.
V jedeň deň mi zablokovali diskusný účet aj na SME aj na IDNES.
Dôvod: Poukazovala som na príčiny extrémizmu a terorizmu, čo bolo klasifikované ako hate speech.
Pritom nemám nenávisť k moslimom. Práve naopak. Vážim si moslimov omnoho viac ako neomarxistických ľavičiarov aj preto, že sú to ľudia, ktorí uznávajú objektívnu pravdu, vážia si fakty a preto sa dá s nimi normálne diskutovať aj o otázkach náboženstva (aj keď je tá diskusia často sprevádzaná silnými emóciami a niekedy prerastie až do hádky ), bez toho, že by vás obvinili z nenávisti. Jediná výnimka sú teroristi, ktorých presvedčia iba zbrane, ale drvivá väčšina moslimov nie sú teroristi, ale normálni ľudia, ktorí sú otvorení diskusii a je to obohacujúci zážitok takúto diskusiu zažiť.
Diskusia s ľavičiarmi je však zbytočná.
#BanMeToo
 

Dakujem

Velmi dobre napisane,
Vcera som bol banned na anglickej stranke za "hate speech". Co sa nepacilo progressive left,
no ze som pouzil slovo "Taqiya".( muslim moze klamat podla sharie ako sa mu hodi ked to podpori islam).
https://en.wikipedia.org/wiki/...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Ben Shapiro má vynikajúci prejav o prevrátenej politike ľavičiarov (so slovenskými titulkami).
https://www.youtube.com/watch?...
Keď to zmažete, len dokážete, že máme nielen on, ale väčšina z nás čo tu diskutuje pravdu.
#BanMeToo
 

NBS12345, v demokratickom systéme sa do

medii môže "pretlačiť" čokoľvek, čo sme schopní (ochotní) si prečítať, vypočuť. Sloboda slova je práve o tom, že každý jedinec (skupina) sa môže (môžu) sebadeklarovať. Existuje dopyt a ponuka. V danom pripade je aj zverejnený vyjadrený názor produktom. Takže žiadne "pretlačenie" ale dopyt - ponuka.

A čo je objektívna pravda? Klasik povedal, že pravda je subjektívna. Ja s ním plne súhlasím. Kto mal (napríklad) v 15. storočí pravdu? Ten, kto tvrdil, že Zem je plochá doska nesená veľkou korytnačkou? Alebo ten, kto tvrdil, že Zem je guľatá? Dnes nám môže byť "vec" jasná, ale v 15. storočí bola Zem "objektívne" plochá.

S pozdravom fanúšik autora Gustave Le Bon, ktorý v roku 1895 napísal a vydal knihu Psychológia davu.
 

 

Uz strasne dlho tu citam o akejsi tajuplnej gender ideologii/agende. Ale zatial nikto nedokazal vysvetlit, ze co to vlastne ma byt?

Mne to pripada ako rovnaky tajuplny pojem ako "krestanska moralka". Krestania sa tym casto ohanaju, ale nikto nevysvetli, ze co to vlastne je?
Je milovat blizneho ako seba sameho krestanska moralka?
Je zabijat ludi preto, ze robia v nedelu, krestanska moralka?
(Tip - podla Biblie je oboje :-) )
 

 

Tvrdenie: Zabíjať ľudí len preto, že robia v NEDEĽU, je KRESŤANSKÁ morálka podľa Biblie, je zjavná lož.
Človek, čo píše pod prezývkou "Rational Man", je klamár alebo hlupák, čo sa nechal oklamať.

Ak si myslíš, že nemám pravdu, pokús sa lživé tvrdenie podložiť faktmi.
 

 

Exodus 35:2
"Šesť dní budete pracovať, v siedmy deň však budete mať svätú sobotu, úplný odpočinok pre Pána. Každý, kto bude v ten deň konať nejakú prácu, musí zomrieť."

A predtym ako sa tu zacnes ohanat tym starym znamym "ale to je Stary zakon"

Evanjelium podla Matusa 5:17-19
"17 Nemyslite si, že som prišiel zrušiť Zákon alebo Prorokov; neprišiel som ich zrušiť, ale naplniť. 18 Veru, hovorím vám: Kým sa nepominie nebo a zem, nepominie sa ani jediné písmeno ani jediná čiarka zo Zákona, kým sa všetko nesplní. 19 Kto by teda zrušil jediné z týchto prikázaní, čo aj najmenšie, a tak by učil ľudí, bude v nebeskom kráľovstve najmenší. Ale kto ich zachová a tak bude aj učiť, ten bude v nebeskom kráľovstve veľký. "
 

A čo na to Kristus?

Klamlivo tvrdíš, že zabíjať ľudí za prácu v nedeľu je podľa kresťanov morálne. Desatoro Božích prikázaní zjavne nepoznáš, inak by si vedel, že sa tam o zabíjaní dosť explicitne píše rukou samotného Boha (všetko ostatné písali ľudia).

Samozrejme, nepoznáš ani to, čo na danú tému povedal, prepytujem, Kristus (vieš - ten, ktorý založil kresťanstvo): "Sobota bola ustanovená pre človeka, a nie človek pre sobotu." Inak povedané, venoval antickým ľuďom jeden voľný deň v týždni, ktorý predtým nepoznali - museli robiť v kuse.

Biblia je do veľkej miery zbierka historických kníh. V nich sa opisuje, veď vieš - história. Nie všetko, čo Biblia opisuje, aj predpisuje. Opisuje, čo ľudia robili a ako sa správali - často aj veľmi nemorálne. Predpisuje, ako sa ľudia správať majú. Kristovými slovami. Máš ich tu, tak môžeš meditovať.
 

 

Mozno ta to teraz prekvapi - ale suhlasim. Podla tej vasej rozpravkovej knihy to ten potulky kultovy vodca naozaj povedal. (Inac povedal aj ine veci, ktore z neho robia alebo klamara alebo nie boha, ale to uz je o inom).
Lenze to bol presne moj povodny bod - ze v Biblii je vela roznych veci, ktore si casto navzajom odporuju. A ta ktora krestanska sekta (oficialne denominacia) si vybera tie hrozienka, ktore sa im najviac pacia.
Preto aj otrokari aj odporcovia pouzivali Bibliu na posilnenie svojej pozicie. A podobne by by to mohlo byt aj s roznymi inym temami (rovnopravnost zien, ako sa mame spravat k homosexualom, potraty a pod.)

Cize tzv. "krestanska moralka" nema ani jasnu definiciu, ako mozete potom tvrdit, ze je liberali/progresivci nicia (podkpoavaju) ?
 

 

Rational Man, kazdy musi zomriet. Nezavisle od toho ci pracoval v nedelu ci nie.
 

Fakt nerozumiem,

Fakt nerozumiem, ak kresťan, denný návštevník kostola, začne vykrikovať po liberáloch (neviem, čo mu dáva ten obsah-možno sa farebnejšie obliekajú alebo len súhlasia, že láska nie je vulgárna) a stupňovať, super a ultra až po fašistický liberál. Myslím, že toto chce psychiatra. Je to doslova smutné, preto si vážim Čaputovú a jej zmierlivý tón. Verím, že to dá, že dostane dosť hlasov, aby aj na Slovensko všeobecne zavládla zmierlivá nálada, žiadne extrémy.
 

Lenže čo sú to extrémy?

Pre ľavičiara je extrém každý fakt, ktorý urazí vaše city.
Ale nesmú sa prezentovať len tie fakty, ktoré urážajú skupinu, ktorú ľavičiari prehlásili za utláčanú.
Preto pomenovali znásilňovacie gangy v Británii ako ÁZIJSKÉ znásilňovacie gangy. Číňania, Indovia, Kórejci, Japonci totiž privilegovanou skupinou nie sú takže ich uraziť môžu, hoci s tými gangami nič nemali.
#BanMeToo
 

Nie je riaditeľ ľavoboček

Čútoru? Pekná rodinka.
Nevedel som, že jeho pani manželka je podpredsedníčka P.S.
 

speedsurfer, ako je možné v

súčasnom demokratickom prostredí likvidovať "národnú, rodovú a neskôr možno aj rodinnú identitu a tým vydláždiť cestu k ovládnutiu nášho územia a národov agresormi"?

Možné to nie je. Konajú sa totiž slobodné voľby, kde si voliči vyberajú z rôzne ladenej ponuky. Speedsurfer, nesedí v NR SR "náhodou" aj strana, ktorá má podobné textové uvažovanie ako Vy? Pána Kotlebu snáď z parlamentu niekto vytlačil? A pokiaľ viem, tak sa zúčastnil aj voľby prezidenta SR.

A slovné spojenie "liberálny fašista" je podobný nezmysel ako (povedzme) slovné spojenie "dúhová čierna".

Plus žiadna liberálna propaganda neexistuje. Existuje slobodne deklarovaný názor, čoho dôkazom (speedsurfer) ste aj Vy a Vaša "propaganda".

A akáže je protinárodná agenda? Alebo inak: čo je pronárodná agenda? Kto je reprezentantom tej najnárodnejšej agendy?
 
Hodnoť

 

Nepustal by som sa do konstruktivnych debat s TU zijucim poźieračmi konšpiracii kódovanych kauzalitou vysledkami procesu vyvoja spolocnosti. Je to vcelku primitivne " stado " ktoremu z minulosti vyplyva byť vedenè( prisluhovacstvo v charaktere). Tìto ludia sa casom uspokoja poskytnutim chleba a hier.
Teraz ich treba nahnat do ohrady a pritlacit na pilu
 
Hodnoť

Toto doverne poznam Frau Kentosova,

moj otec sa rozhodoval medzi Bugarom a Harabinom, mama je fanusicka docenta Blahu, svokrovi zase staci ze ma dotycny kravatu takze tam je Sefcovic jasny, mimochodom v poslednych volbach volil Danka … nuz a svokra ta sa rozhoduje rano pred volbami podla toho ako je nakloneny “vesmir”. Mam napr. kamarata ktoreho nazor je ze sa do politiky nemiesa a nikdy nebol volit a takto by sa dalo pokracovat. Netreba to brat tak vazne. Ved ani v tej Amerike sa svet nezrutil ked zvolili Trumpa. Aj vy mate znamych/rodinu co si chodia plazmovat krv lebo maju parazity, namiesto ranajok jedia chlorellu a piju jacmen a tvaria sa ze ich idete otravit ked objavia na stole mierne naklicenu paradajku? Mozno na tom nieste az tak zle. :D Pozdravujem.
 
Hodnoť

 

Klasické a už veľmi nudné táraniny bez čo i len náznaku riešenia...len jojkanie, ochkanie a moralizovanie.
Tomu už priami susedia chráneného druhu podivuhodných Homo Sapiens ktorý vystrája ešte podivuhodnejšie kúsky od drobných krádeží cez lúpeže, fetovanie, smilstvo až po vraždy už ani náhodou neuveria - a preto vlastne, zo zúfalstva volia Kotlebu, aj keď je to magoo a nič neporieši, ale rétorikou ich priťahuje.
Ono sa to ale krásne mekoce a odsudzuje...asi by sa mali dotknutí zomknúť, to údajne funguje - vo Frankreichu určite.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie


 1. Peter Kollega: Som zločinec a nechcem aby ma riešila Ficova kurtizána a Čižnár-Gašparovičovi protežanti 2 830
 2. Jozef Sitko: Ficov zákon o teple „okradol“ veľa domácností 2 198
 3. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu! 1 743
 4. Mišo Šesták: Ako známy rómsky muzikant zhudobnil vypálenie Lučenca ruskou armádou 1 449
 5. Dominika Dongova: Kňaz, jeho slová a ja.. 1 357
 6. Martin Ondráš: Minister pochopil, že Agrokomplex patrí pod jeho rezort, výborne! 1 148
 7. INEKO: Rozbité vozovky sa dočkajú veľkých opráv 1 103
 8. INEKO: Počet mostov v zlom stave sa za 5 rokov zdvojnásobil 797
 9. Adam Puškár: Obec Marianka varuje Stupavu pred výstavbou projektu Habánky 797
 10. Rudolf Pado: Posledný výstrel Rudolfa Pada 724

Rebríčky článkov


 1. Naďa Mitanová: Neodoslané listy, pozabudnuté sny, záhrady zarastené burinou...
 2. Richard Gajarský: Šialené komentáre k článkom.
 3. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu!
 4. Olívia Lacenová: Bitcoin si razí cestu nahor. Prekonal trojročné maximá
 5. Peter Biščo: Pán premiér, je nevyhnutné odložiť plienky a ...
 6. Nikola Ivanov: 10 častých chýb pri investovaní
 7. Peter Žiak: Mao-Tovič - za 9 mesiacov tam, kde Fico za 12 rokov ...
 8. Miroslav Binčík: Deti, kto sa nezmestí na javisko, pôjde do sakristie
 9. Dušan Seberíni: Bájka o besnom kocúrovi
 10. Miriam Studeničová: Nepokoj duše


Už ste čítali?